KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818089
nr 1481 8089
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:27:30
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr